Політичний консалтинг

CDF Consulting – комерційна складова діяльності нашої організації. Ми надаємо якісні послуги в сфері політичного консалтингу, організації виборчих кампаній і партійного будівництва. Можемо виконувати замовлення «під ключ» або відповідати за окремий сегмент політичної діяльності наших клієнтів.

 

Комерційна пропозиція

Послуги Базовий
пакет
Базовий
пакет +
PREMIUM
пакет
Формування іміджу: створення загальних параметрів позиціонування, консультації щодо ведення публічних виступів, вибір профільних тем та просування спікера у визначеному напрямку (аграрний сектор, правоохоронна та судова системи, зовнішня політика, підприємництво і тд.). Пошук та допомога в організації участі спікера у різного роду профільних активностях, які дозволять отримати необхідні робочі контакти, збільшити впізнаваність та підвищити власний пабліцитний капітал.
Медіа-просування: координація активностей в інформаційному полі та організація виходів на різного роду майданчиках (вибір майданчиків: телебачення, радіо, інтернет та друкованих видань; аналіз формату пропонованих виходів відповідно до існуючого інформаційного резонансу, рівня ресурсів, можливих учасників дискусії та пропонованих тем).
За потреби ведення/створення сторінок у соціальних мережах: Facebook, Telegram, YouTube та інші.
Є досвід створення та ведення telegram-каналів для політиків з формуванням бази реальних підписників понад 15 тисяч. Є досвід створення та ведення YouTube-каналів для політиків з кількістю підписників понад 10 тисяч.  
Характеристика  опонентів: моніторинг інформаційної активності.
Антикризові комунікації. Консультації з будь яких питань, пов’язаних з викидом в публічний простір негативної інформації щодо діяльності спікера чи будь яких інших кризових ситуацій. Розробка пакету планових заходів в контексті мінімізації негативного впливу на репутацію спікера.
Брифування або підготовка спікера до ефірів. Написання тез або надання усних консультацій. Здійснюється відповідно до теми та найбільш актуальних подій, на основі позиціонування та інтересів кандидата з тих чи інших питань.
Супровід під час виступу. Відстежується робота спікера під час виступу (ефіру) з метою координації дій та надання необхідних консультацій у випадку виникнення форс-мажорних ситуацій (здійснюється дистанційно, але, за потреби, можлива фізична присутність).   
Кількісний та якісний аналізи згадувань спікера у ЗМІ. Постійний моніторинг інформаційного поля на предмет тональності згадувань спікера (позитивні / негативні), їхньої кількості та формату поширення. Розробка діаграм відповідно до статистичних показників присутності спікера в інформаційному полі. Це дозволить оперативно реагувати на зміни суспільного сприйняття та створювати оптимальні моделі медійного позиціонування спікера.
Консультації з загальних питань. Це стосується операційної діяльності спікера та актуальних робочих моментів, пов’язаних з політичною ситуацією, доцільністю приєднання то тих чи інших політичних груп / фракцій / рухів / об’єднань. Також стосується роботи спікера на власному виборчому окрузі: організація медійної активності (вибір цільової аудиторії, створення та поширення контенту).  
Законотворчість. Організація роботи груп аналітиків на предмет аналізу законодавчого поля та розробки проектів законів від імені спікера. 
Консультування в рамках роботи у комітеті та активностей у форматі міжпарламентських груп, до яких входить спікер.
Вихід у міжнародний інформаційний простір. Організація зустрічей з представниками зарубіжних політичних й ділових кіл, публікація матеріалів та інтерв’ю у зарубіжних ЗМІ, налагодження комунікації з діаспорою, організація та супроводження участі у впливових міжнародних заходах.
Розробка виборчої стратегії: робота на окрузі, вибір потенційної аудиторії та створення необхідного, до потреб цієї аудиторії, інформаційного контенту. 
Розробка рекламних матеріалів: буклети / бюлетні /  листівки / газети / борди та іншого роду агітаційні матеріали.
Виборчий штаб: розробка виборчої стратегії та організація всієї кампанії під ключ. 
Підбір персоналу, юридичний супровід (за потреби), організація роботи агітаційної мережі (відбір та проведення відповідних навчань для агітаторів), формування подань на членів виборчих комісій та спостерігачів.
Проведення соціологічних досліджень. Формування груп інтерв’юерів, організації їх роботи, обробка та аналіз отриманих показників.

 

Пакети послуг Мінімальний термін роботи  Очікувані результати
Базовий пакет 6 місяців Якісні показники. Покращення рівня сприйняття спікера зі сторони потенційного електорату. Приріст репутації та збільшення навиків роботи з медіа та реалізації публічних виступів. Позиціонування спікера в якості експерта з ряду вибраних тем (серед представників ЗМІ та окремих політиків / державних чиновників / активістів / бізнесменів національного та регіонального рівнів). Кількісні показники. Збільшення рівня цитувань та згадувань спікера у ЗМІ на 100% з моменту початку роботи.
Базовий пакет + 6 місяців Залежатимуть від рівня завдань та запиту на здійснювану роботу. Потребують додаткового обговорення у випадку зацікавленості спікера.
PREMIUM ПАКЕТ за 3 місяці до дати голосування Організація роботи виборчого штабу, яка дозволить кандидату претендувати на перемогу на своєму окрузі. Результати визначеної роботи будуть залежати від ряду факторів: дати проведення кампанії, ресурсних можливостей спікера, рівня опонентів та попередньої роботи кандидата на окрузі (мова йде про тривалість й рівень інформаційної та організаційної активності кандидата на окрузі).

 

Більш детальна інформація за номерами:

 

+380966358047

+380963836945

Поділитись