Топ-50 політичних експертів України в особах: Олександра Решмеділова

«Коментарі» представляють чергового учасника рейтингового опитування «Топ-50 політичних експертів та аналітиків» Олександру Решмеділову.

Портал «Коментарі» продовжує знайомити читачів з учасниками масштабного рейтингового опитування «Топ-50 політичних експертів та аналітиків». У фокусі нашої уваги – політолог, аналітик Фонду громадської дипломатії, кандидат філософських наук Олександра Решмеділова.

У 2007 році Олександра закінчила філософський факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, отримавши ступінь магістра. Захистила диплом на тему «Парламентська відповідальність уряду: світовий досвід та проблеми України». Темою кандидатської дисертації стала: «Філософсько-антропологічні основи української культури кінця XIX-початку XX століть».

Олександр Решмеділова – фахівець в сфері політичного консалтингу, досліджень внутрішньополітичних процесів та міжнародних відносин. Автор численних публікацій та наукових статей.

На сьогоднішній день Олександра є політичним експертом на провідних телеканалах та радіо України. Співавтор та ведуча програм «З кандидата» на телеканалі КРТ. Веде рубрику «Контури зовнішньої політики» на YouTube-каналі «КапіталТВ».

Крім того, Решмеділова займалася розробкою методичних матеріалів для освітніх установ й проектів. Співавтор книги «Перемога неможливого над неприйнятним».