Решмеділова: Зеленський чітко розуміє, що він знаходиться під прискіпливим поглядом світової спільноти
Олександра Решмеділова, Політолог, аналітик, кандидат філософських наук

Зеленський чітко розуміє, що він знаходиться під прискіпливим поглядом світової спільноти і це можна підвищити його статус на світовій арені. Головне, щоб у внутрішній американській боротьбі нас не «перетерли». Таку думку висловила в єфірі телеканалу ZIK Олександра Решмеділова, експерт Фонду громадської дипломатії.

«Зеленський чітко розуміє, що він знаходиться під прискіпливим поглядом світової спільноти. Однак, разом з тим, це може підвищити його статус на світовій арені, якщо вдасться правильно вийти з цієї ситуації. Головне, щоб у внутрішній американській боротьбі нас не «перетерли». Ключове питання у тому, чи зможемо ми зберегти конструктивний рівень двосторонніх відносин з Вашингтоном, не зважаючи на сьогоднішні перипетії. Тому що калейдоскоп «республіканці vs демократи» змінюється, а двосторонні відносини потрібно вибудовувати в довгу», – відзначила експерт. 

Крім того, Решмеділова відзначила, що українська сторона повинна зайняти максимально обережну поизицію щодо політичних ігор у Білому домі.

«Хочу зазначити, як аналітик Фонду громадської дипломатії, що ми детально слідкуємо за тим, як розвивається так званий «американський кейс» відносно ситуації в Україні. Нам було цікаво, як Володимир Зеленський буде реагувати на провокаційні питання, які пов’язані з цією темою. Декілька разів журналісти задавали одне і теж питання – це не зовсім погано. У Зеленського був дуже правильний посил. Він сказав, що готовий допомагати США, але виключно в рамках закону – це було дуже чітко визначено. Потрібно розуміти, що якщо з республіканцями все зрозуміло – від цієї партії буде висуватися Дональд Трамп, то в таборі демократів ще можуть бути серйозні зміни. Далеко не факт, що Джо Байден переможе на праймеріз і стане конкурентом Трампа на наступних президентських виборах. Цілком імовірно, що на цих політичних віражах зовсім інші гравці прийдуть до фінішу першими», –  додала Решмеділова.

 

 

Популярні статті