Решмеділова: Зеленський чітко розуміє, що він знаходиться під прискіпливим поглядом світової спільноти
Олександра Решмеділова, Експерт Фонду громадської дипломатії, політолог, аналітик, кандидат філософських наук

Зеленський чітко розуміє, що він знаходиться під прискіпливим поглядом світової спільноти і це можна підвищити його статус на світовій арені. Головне, щоб у внутрішній американській боротьбі нас не «перетерли». Таку думку висловила в єфірі телеканалу ZIK Олександра Решмеділова, експерт Фонду громадської дипломатії.

«Зеленський чітко розуміє, що він знаходиться під прискіпливим поглядом світової спільноти. Однак, разом з тим, це може підвищити його статус на світовій арені, якщо вдасться правильно вийти з цієї ситуації. Головне, щоб у внутрішній американській боротьбі нас не «перетерли». Ключове питання у тому, чи зможемо ми зберегти конструктивний рівень двосторонніх відносин з Вашингтоном, не зважаючи на сьогоднішні перипетії. Тому що калейдоскоп «республіканці vs демократи» змінюється, а двосторонні відносини потрібно вибудовувати в довгу», – відзначила експерт. 

Крім того, Решмеділова відзначила, що українська сторона повинна зайняти максимально обережну поизицію щодо політичних ігор у Білому домі.

«Хочу зазначити, як аналітик Фонду громадської дипломатії, що ми детально слідкуємо за тим, як розвивається так званий «американський кейс» відносно ситуації в Україні. Нам було цікаво, як Володимир Зеленський буде реагувати на провокаційні питання, які пов’язані з цією темою. Декілька разів журналісти задавали одне і теж питання – це не зовсім погано. У Зеленського був дуже правильний посил. Він сказав, що готовий допомагати США, але виключно в рамках закону – це було дуже чітко визначено. Потрібно розуміти, що якщо з республіканцями все зрозуміло – від цієї партії буде висуватися Дональд Трамп, то в таборі демократів ще можуть бути серйозні зміни. Далеко не факт, що Джо Байден переможе на праймеріз і стане конкурентом Трампа на наступних президентських виборах. Цілком імовірно, що на цих політичних віражах зовсім інші гравці прийдуть до фінішу першими», –  додала Решмеділова.

 

 

Популярні статті