Республіка Казахстан: етапи транзиту та нові виклики
Фонд громадської дипломатії – аналітичний центр, який спеціалізується на дослідженні та прогнозуванні сутності політичних процесів на пострадянському просторі.
 
Після розпаду СРСР утворився певний політичний  вакуум в регіоні, який супроводжувався зміцненням позицій багатьох геополітичних центрів сили та, відповідно, різновекторними інтеграційними рухами окремих країн. Це призвело до створення складної матриці, яка відображає з одного боку точку перетину інтересів ключових міжнародних акторів на рівні США, КНР, ЄС та РФ, а з іншого – захист політико-економічних інтересів кожного окремого суб’єкта.
 
Ми переконані, що Україні потрібно виробити прагматичну повістку відносно власного позиціювання в регіоні, яка буде відштовхуватись від повноцінного аналізу економічних, військових та політичних аспектів, які визначатимуть ступінь ризиків та можливостей для нашої держави.
Пропонуємо до Вашої уваги перше комплексне дослідження політичної ситуації у Казахстані – “Республіка Казахстан: етапи транзиту та нові виклики” 
Популярні публікації