Про нас

Успішна дипломатія – це основа для становлення держави на міжнародній арені, механізм пошуку надійних зарубіжних партнерів та незамінний канал комунікації зі світовою спільнотою. Якщо політики ведуть боротьбу за завтрашній день, дипломати виграють війну за вічність.

У сьогоднішніх геополітичних реаліях український народ як ніколи потребує обдуманих зовнішньополітичних рішень, спрямованих на актуалізацію українського питання у порядку денному провідних гравців міжнародного політичного процесу, розвитку перспективних міждержавних контактів, здатних принести реальні політико-економічні дивіденди, поширення української культури за кордоном та об’єднання усіх етнічних українців незалежно від їх територіального перебування навколо ідеї будівництва сильної і процвітаючої України.
Численні виклики, які випали на наше покоління, закріпили відчуття національної ідентичності, розвинули самостійність українського суспільства, виразили його готовність брати ініціативу у власні руки та впливати на політичні процеси в країні. Наступним проявом суспільного розвитку в Україні покликана стати «громадська дипломатія».

Що таке громадська дипломатія у нашому розумінні? Активне залучення українського громадянського суспільства до теоретичного вироблення та практичного втілення курсу зовнішньої політики України. Зазначена ідея лягла в основу створення «Фонду громадської дипломатії» – органу народної влади, призначеного для використання каналів суспільної комунікації з метою відстоювання та сприяння у реалізації українських національних інтересів.

Фонд є громадським проектом, тому кожен може долучитись до його діяльності. У відповідності до Ваших інтересів та можливостей Ви можете стати:

волонтером, бажаючим зробити внесок в організацію цікавого для Вас заходу;
експертом, здатним підготувати креативну ініціативу чи аналітичний матеріал, який зацікавить міжнародну експертну спільноту і представників політичного істеблішменту зарубіжних країн;
громадським дипломатом, обраним народом для лобіювання українських позицій на міжнародних переговорних майданчиках, налагодження зв’язків з іноземними громадськими діячами та розвитку ефективної комунікаційної платформи;
студентом, готовим взяти участь в сучасних освітніх заходах, конференціях та тренінгах, які дозволять Вам познайомитись з передовим міжнародним досвідом, відомими міжнародними експертами та дипломатами.
Там, де політики не можуть досягти компромісів, а гармати не допоможуть жодній зі сторін конфлікту, починається громадська дипломатія. Тільки так ми зможемо виправити помилки минулого, відповісти на виклики сьогодення та упередити загрози майбутнього. Долучайся до нашого спільного проекту, стань волонтером чи творцем процесу самовизначення України на міжнародній політичні мапі та пам’ятай, що за громадською дипломатією майбутнє!
Наша команда
Найчук Антон Антонович
Кандидат політичних наук, політолог. Виконавчий директор Міжнародного центру прогресивних досліджень.
Займається розробкою тренінгів з політичної комунікації та політичного моделювання. Автор наукових та експертно-аналітичних публікацій в Україні і за кордоном.
Касап Євген
Політтехнолог, журналіст, громадський діяч.
Експерт Міжнародного центру прогресивних досліджень, помічник-консультант народного депутата України, довірена особа міського голови Кам’янця-Подільського у 2015 році. Автор низки наукових та публіцистичних статей.
Гнидюк Олександр
Політтехнолог, автор наукових та публіцистичних статей з геополітики та електоральних систем.
Працює над соціологічними дослідженнями.
Михайло Мозоль
Політолог, викладач НУ «Острозька академія», експерт Центру політичних досліджень НУ «Острозька академія», співзасновник ГО «ШПА Поліс».
Закінчив магістратуру НУ «Острозька академія» за спеціальністю «Політологія» (2010р.), а також докторантуру Варшавського університету за спеціальністю «Політологія» (2016р.). Стипендіат програми Erasmus Webb (2013-2016рр.). Сфера наукових зацікавлень: політичні режими, неформальна політика, світові геополітичні процеси та місце в них України.
Напрямки діяльності
  • створення дієвої комунікаційної платформи для взаємодії з представниками зарубіжного експертного середовища та політичного істеблішменту;
  • організація та проведення тематичних конференцій, круглих столів, дискусійних клубів, тренінгів та навчальних семінарів із залученням провідних експертів;
  • реалізація проектів в рамках поглиблення міжнаціонального партнерства і розвитку міждержавного діалогу;
  • лобіювання українських національних інтересів через громадські канали комунікації;
  • підготовка аналітичних досліджень та вироблення ефективної стратегії української зовнішньої політики;
  • формування переговорних майданчиків для встановлення ділових контактів між українськими підприємцями та іноземними бізнес-колами;
  • розробка освітніх заходів для майбутніх дипломатів, експертів-міжнародників та активних представників української громадськості з використанням передового міжнародного досвіду.