Про нас

Успішна дипломатія – це основа для становлення держави на міжнародній арені, механізм пошуку надійних зарубіжних партнерів та незамінний канал комунікації зі світовою спільнотою. Якщо політики ведуть боротьбу за завтрашній день, дипломати виграють війну за вічність.

У сьогоднішніх геополітичних реаліях український народ як ніколи потребує обдуманих зовнішньополітичних рішень, спрямованих на актуалізацію українського питання у порядку денному провідних гравців міжнародного політичного процесу, розвитку перспективних міждержавних контактів, здатних принести реальні політико-економічні дивіденди, поширення української культури за кордоном та об’єднання усіх етнічних українців незалежно від їх територіального перебування навколо ідеї будівництва сильної і процвітаючої України.
Численні виклики, які випали на наше покоління, закріпили відчуття національної ідентичності, розвинули самостійність українського суспільства, виразили його готовність брати ініціативу у власні руки та впливати на політичні процеси в країні. Наступним проявом суспільного розвитку в Україні покликана стати «громадська дипломатія».

Що таке громадська дипломатія у нашому розумінні? Активне залучення українського громадянського суспільства до теоретичного вироблення та практичного втілення курсу зовнішньої політики України. Зазначена ідея лягла в основу створення «Фонду громадської дипломатії» – органу народної влади, призначеного для використання каналів суспільної комунікації з метою відстоювання та сприяння у реалізації українських національних інтересів.

Фонд є громадським проектом, тому кожен може долучитись до його діяльності. У відповідності до Ваших інтересів та можливостей Ви можете стати:

волонтером, бажаючим зробити внесок в організацію цікавого для Вас заходу;
експертом, здатним підготувати креативну ініціативу чи аналітичний матеріал, який зацікавить міжнародну експертну спільноту і представників політичного істеблішменту зарубіжних країн;
громадським дипломатом, обраним народом для лобіювання українських позицій на міжнародних переговорних майданчиках, налагодження зв’язків з іноземними громадськими діячами та розвитку ефективної комунікаційної платформи;
студентом, готовим взяти участь в сучасних освітніх заходах, конференціях та тренінгах, які дозволять Вам познайомитись з передовим міжнародним досвідом, відомими міжнародними експертами та дипломатами.
Там, де політики не можуть досягти компромісів, а гармати не допоможуть жодній зі сторін конфлікту, починається громадська дипломатія. Тільки так ми зможемо виправити помилки минулого, відповісти на виклики сьогодення та упередити загрози майбутнього. Долучайся до нашого спільного проекту, стань волонтером чи творцем процесу самовизначення України на міжнародній політичні мапі та пам’ятай, що за громадською дипломатією майбутнє!
Наша команда
Найчук Антон
Кандидат політичних наук. Тема дослідження «Політична мова як інструмент концептуалізації суспільно-політичної реальності». Засновник приватної установи «Міжнародний центр прогресивних досліджень», діяльність якої полягала у стратегічному прогнозуванні політичних процесів та розробці дорожніх карт для зарубіжних інвестицій в Україні. Член Наглядової Ради державної установи Український Інститут. Має досвід роботи в сфері політичного консалтингу, проведення тренінгів з політичної комунікації і політичного моделювання. Автор наукових та експертно-аналітичних публікацій в Україні і за кордоном. Сфера інтересів: міжнародні відносини, політичні процеси в країнах пострадянського простору, інформаційні кампанії.
Решмеділова Олександра
Політолог, аналітик, кандидат філософських наук.
Спеціаліст в сфері політичного консалтингу, дослідження внутрішньополітичних процесів та міжнародних відносин. Автор численних публікацій та наукових статей. Політичний експерт на провідних телеканалах й радіо України. Веде рубрику «Контури зовнішньої політики» на YouTube-каналі «КапіталТВ». Займалася розробкою методичних матеріалів для освітніх установ та проектів. Співавтор книги «Перемога неможливого над неприйнятним».
Касап Євген
Політтехнолог, журналіст, громадський діяч.
Помічник-консультант народного депутата України. Фахівець в облісті політичного консалтингу та стратегічних комунікацій. Автор низки наукових та публіцистичних статей.
Михайло Мозоль
Політолог, викладач НУ «Острозька академія», експерт Центру політичних досліджень НУ «Острозька академія», співзасновник ГО «ШПА Поліс».
Закінчив магістратуру НУ «Острозька академія» за спеціальністю «Політологія» (2010р.), а також докторантуру Варшавського університету за спеціальністю «Політологія» (2016р.). Стипендіат програми Erasmus Webb (2013-2016рр.). Сфера наукових зацікавлень: політичні режими, неформальна політика, світові геополітичні процеси та місце в них України.
Георгій Кухалейшвілі
Політичний експерт.
Спеціалізується на дослідженні актуальних міжнародних політичних процесів, вивченні ринків та побудові стратегічних візій української зовнішньої політики. Автор чисельних статей і публікацій.
Боднарук Богдан
Політолог, політичний журналіст, політичний оглядач.
Пише про актуальні події на міжнародній арені. Цікавиться питаннями впливу різноманітних молодіжних субкультур на політичні процеси у світі.
Напрямки діяльності
  • створення дієвої комунікаційної платформи для взаємодії з представниками зарубіжного експертного середовища та політичного істеблішменту;
  • організація та проведення тематичних конференцій, круглих столів, дискусійних клубів, тренінгів та навчальних семінарів із залученням провідних експертів;
  • реалізація проектів в рамках поглиблення міжнаціонального партнерства і розвитку міждержавного діалогу;
  • лобіювання українських національних інтересів через громадські канали комунікації;
  • підготовка аналітичних досліджень та вироблення ефективної стратегії української зовнішньої політики;
  • формування переговорних майданчиків для встановлення ділових контактів між українськими підприємцями та іноземними бізнес-колами;
  • розробка освітніх заходів для майбутніх дипломатів, експертів-міжнародників та активних представників української громадськості з використанням передового міжнародного досвіду.