Засідання Наглядової ради Українського Інституту

У понеділок, 7 травня, відбулось чергове засідання Наглядової ради Українського Інституту, в якому взяв участь Директор Фонду громадської дипломатії Антон Найчук.

Рішенням учасників засідання головою Наглядової ради обрано Ірину Подоляк та затверджено кандидатуру Володимира Шейка на посаду Генерального директора ДУ «Український інститут».

Новообраний директор ДУ «Український інститут» В. Шейко зауважив на тому, що представлену ним на конкурс Концепцію розвитку Українського інституту буде покладено в основу розбудови установи. Крім того, члени Наглядової ради надали свої пропозиції щодо пріоритетних напрямків роботи Інституту, які включають широкий спектр проектів та мають мають охоплювати інші гуманітарні сфери, зокрема освіту, науку, питання публічної дипломатії.

З приємністю відзначаємо участь в засіданні Наглядової ради Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, який висловлює підтримку роботі Українського Інституту.  

Зазначимо, що ДУ «Український інститут» покликаний застосовувати принцип синергії органів державної влади та співкуренції – консолідації зусиль представників різних галузей. Це потрібно робити з метою розбудови довгострокових відносин, що базуються на довірі, та для максимальної консолідації можливостей фахівців з різних сфер, поєднання конкуренції та кооперації для успіху в досягненні певних цілей.

Результатом цього процесу має стати створення презентабельного образу України на міжнародній арені!