У Фонді громадської дипломатії відбувся діалог за участі українських і російських експертних кіл

16 квітня 2019 року в офісі Фонду громадської дипломатії відбувся експертний семінар організований нашою установою спільно з Російською радою з міжнародних справ. Формат заходу передбачав обговорення актуальних питань стосовно врегулювання ситуації на Донбасі, перспектив відновлення прямої політично-дипломатичної комунікації та економічної складової двосторонніх відносин.

Участь в дискусії взяли політолог Олексій Якубін, експерт Українського інституту аналізу і менеджменту Володимир Воля, старший науковий співробітник науково-дослідницької частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олег Кондратенко, директор Фонду громадської дипломатії Антон Найчук та авторитетні фахівці з Росії серед яких один з авторів книги “Контури російської політики” доцент кафедри пострадянського зарубіжжя Російського державного гуманітарного університету Олександр Гущин.

Фонд громадської дипломатії продовжує системну роботу в напрямку експертного вивчення російської проблематики з метою підготовки якісних аналітичних продуктів та вироблення дієвих рекомендації для формування ефективної зовнішньої політики на російському напрямі, відновлення територіальної цілісності України та відстоювання національних інтересів.  

Фонд й надалі функціюватиме як вільний від пропаганди майданчик для  об’єктивного двостороннього експертного діалогу. Слідкуйте і долучайтесь до наших подальших ініціатив і проектів.