Панельна дискусія «Україна в розрізі геополітичної стратегії США: загрози та можливості»

За підтримки Фонду громадської дипломатії, у креативному просторі «Наш формат», 4 липня 2017 року відбудеться панельна дискусія «Україна в розрізі геополітичної стратегії США: загрози та можливості».

Поглиблення взаємодії з американськими партнерами – один з ключових пріоритетів зовнішньої політики України. США продовжує бути ключовими союзником в питаннях сприяння внутрішньополітичному реформуванню, отримання фінансової допомоги, розвитку українських оборонних потужностей та відстоювання національних інтересів нашої країни на міжнародній арені. Проте, поступове переформатування архітектури міжнародних відносин та постійні зміни політичної кон’юнктури залишають без чіткої відповіді багато питань щодо перспектив та проблемних аспектів розширення співробітництва між Україною і США, здобутків, прорахунків та необхідних кроків української влади в організації політики на американському напрямі.

Майбутній захід покликаний провести експертне обговорення актуальних трендів взаємодії між Києвом і Вашингтоном та надати детальну оцінку наступним аспектам двосторонніх відносин:

  • результати візиту П. Порошенка до США;
  • нові можливості взаємодії у військово-політичні сфері;
  • позиція американської адміністрації щодо українського питання;
  • можливості залучення США до Нормандського формату чи впливу на його трансформацію;
  • хто з представників американського політичного істеблішменту дійсно зацікавлений у зближенні з Україною та готовий стати лобістом наших національних інтересів;
  • що Україна може запропонувати американським партнерам для заручення їх підтримкою;
  • затримка Палатою представників законопроекту стосовно нових санкції проти РФ, які подальші сценарії розвитку ситуації.

Розібратись в особливостях розвитку політичних відносин між Україною і США у сучасних реаліях та отримати відповіді на актуальні питання Вам допоможуть запрошені до участі у заході експерти:
Віктор Андрусів – виконавчий директор Інституту українського майбутнього.
Микола Бєлєсков – аналітик Інституту світової політики.
Микола Воробйов – директор Center for Eastern European Perspectives.
Олександр Гнидюк – експерт Фонду громадської дипломатії.

Ласкаво просимо до участі у дискусії. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації шляхом направлення інформації про Вас на електрону адресу Фонду громадської дипломатії.

Початок заходу о 19.30

Наші контакти:
Civildiplomat@ukr.net
+38 (096) 38 36 945, координатор заходу Олександр Гнидюк
Клуб «Наш Формат», вул. Алли Горської, 5а (метро «Університет»).