Молодіжна дипломатія без кордонів

Шановні друзі!

Дайте собі відповідь на питання: Ви відчуваєте нестримне почуття власної самореалізації, бажаєте поділитись своїми думками щодо актуальних подій міжнародного політичного процесу, мрієте втілити власні ідеї, взяти активну участь у житті країни та знайти однодумців, які допоможуть Вам досягти поставлених цілей? Якщо «так», ми пропонуємо Вам приєднатись до нашої команди громадських дипломатів та долучитись до нового руху «Молодіжна дипломатія без кордонів».

Зміст проекту полягає у створенні креативного майданчику, який об’єднуватиме активних студентів, майбутніх науковців, дипломатів, політиків, громадських діячів та усю талановиту молодь в нову прогресивну генерацію українського громадянського суспільства.

Ми не маємо рамок, готові прийняти виклики сучасності, дати їм адекватну оцінку, не бути жертвами маніпуляцій та формувати індивідуальну думку.
Вас зацікавила пропозиція участі у проекті? Тоді слідуйте наступним крокам, щоб стати членом нашої команди.
 
1. Напишіть коротку інформацію про себе (місце навчання/роботи, власні інтереси, що Ви очікуєте від проекту) та надішліть її з поміткою «новий дипломат» на електронну адресу Фонду – civildiplomat@ukr.net. Ми оформляємо Ваше індивідуальне посвідчення громадського дипломата і вітаємо у наших лавах.

2. Оберіть цікаві сфери діяльності у яких Ви зможете себе реалізувати. Що ми пропонуємо Вам:
– підготовка якісних аналітичних матеріалів про актуальні тренди міжнародного суспільно-політичного процесу;
– організація зустрічей з цікавими людьми, підготовка майстер-класів, тренінгів, експертних обговорень, тощо;
– проведення заходів в традиціях культурної дипломатії для популяризації України за кордоном;
– розвиток діалогу з студентами, молоддю, громадськими активістами з інших країн.

Ми у жодному раці не обмежуємо Вас будь-якими рамками. Ви можете запропонувати власні ідеї, ініціативи, проекти, конкретизувати їх та представити нам. Працюватимемо над реалізацію всього, що буде прогресивним і цікавим для громадськості.

3. Якщо Ви хочете публікувати матеріали на сайті організації напишіть повідомлення з поміткою «блог» та прикріпіть файл з Вашим авторським текстом.

Якщо Ви маєте інтерес до організації заходу у запропонованих нами сферах напишіть повідомлення з поміткою «захід» та стисло охарактеризуйте зміст майбутнього івенту.

Якщо Ви мрієте реалізувати власну ідею напишіть повідомлення з поміткою «проект», у якому детально розкрийте її зміст.

Електрона адреса для зворотного зв’язку: civildiplomat@ukr.net

Окрім можливості самореалізації та активної участі у житті країни Ви можете отримати додаткові заохочування:
– Кожного місяця наглядова рада Фонду обиратиме найкращого автора публікації, який отримає спеціальну нагороду та буде запрошений у якості експерта на одну з експертних конференцій, що проводяться під егідою організації;
Публікація, яка за місяць назбирає найбільше «лайків» на сайті Фонду отримає грошову підтримку – 500 гривень. При цьому результат переможця має становити не менше 150 «лайків» на сайті Фонду;
– організатор найкращого та найпопулярнішого заходу за підсумками двох місяців отримає грошову підтримку – 1000 гривень;
– у квітні 2018 року ми обиратимемо найактивнішого громадського дипломата за допомогою відкритого голосування (почнеться у березні 2018 року) та рішення наглядової ради Фонду, який отримає корисний подарунок (електронна книга, телефон або планшет);
– у ході реалізації проекту ми підготували багато сюрпризів, про які ви буде дізнаватись беручи активну участь у нашій спільній кампанії;

Слідкувати за проектом «Молодіжна дипломатія без кордонів» на нашому сайті чи у соціальних мережах, щоб не пропустити цікавих подій, нових пропозицій та ініціатив.

Старт проекту починається – 2 листопада 2017 року. Заявки на участь можна подавати у будь-який час. Чекаємо на Вас у нашій команді. Громадська дипломатія – найпрогресивніша форма об’єднання суспільства та ефективна платформа самореалізації. Йдіть в ногу з часом, долучайтесь вже сьогодні.