Фонд громадської дипломатії організував дипломатичний прийом в Інституті міжнародних відносин

20 грудня 2018 року Фонд громадської дипломатії став основним партнером в організації заходу та дипломатичного прийому з нагоди урочистого святкування Дня працівників дипломатичної служби України. Захід проходив в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який є базою і провідним освітнім осередком української дипломатії, а також у підготовці фахівців з міжнародного права, економіки, бізнесу, інформаційного супроводження міжнародних процесів. Серед запрошених гостей були працівники дипломатичної служби, органів державної влади, залучених до формування та реалізації зовнішньої політики України, представники міжнародних дипломатичних представництв та міжнародних організацій в Україні. Зокрема: Надзвичайний та Повноважний Посол Бельгії Пан Алекс Ленардс, Надзвичайний і Повноважний Посол Кіпру Пан Луїс Телемаху, Надзвичайний та Повноважний Посол Морокко Пані Фауз Ель-Ашшабі, Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії Пан Освалдо Біато Жуніор, Надзвичайний та Повноважний Посол Литви Пан Марюс Януконіс, Міністри закордонних справ України Володимир Огризко та Борис Тарасюк, Керівник Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Пабло Едуардо Матеу, представники посольства США, та багато інших представників дипломатичної служби.

Ректорат університету висловив подяку викладачам і працівникам Інституту за їхній досвід і професіоналізм, за знання та вміння, що вкладають в кожного випускника. Наші викладачі є фахівцями високого рівня, що сприяють ефективному формуванню та реалізації зовнішньополітичної діяльності України на практичному рівні. “Я би хотів подякувати нашим студентам і випускникам за їх динамізм та прагнення до активного розвитку Інституту. Ця прогресивна, динамічна та інтелектуальна молодь України представляє вже сьогодні інтереси країни на високому рівні у якості молодих делегатів ООН, Ради Європи, Європейського парламенту тощо, є переможцями світових міжнародних змагань. Ми пишаємося вами” – зазначив у своїй промові директор Інституту міжнародних відносин Копійка Валерій Володимирович.
Керівник Фонду громадської дипломатії Антон Найчук наголосив на необхідності активнішого розвитку принципів публічної дипломатії та готовність й надалі працювати над консолідацією дипломатичної спільноти України: “Фонд вже не вперше долучається до заходу такого масштабу, наша команда щиро переконана в потенціалі української молоді та ефективності механізмів публічної дипломатії, які дозволяють відстоювати українські інтереси за кордоном та створюють майданчик для реалізації ідей нового покоління”.