Експерт Фонду громадської дипломатії потрапила в рейтинг найбільш цитованих політологів України за підсумками січня 2020 року

Олександра Решмеділова, експерт Фонду громадської дипломатії, зайняла 23 місце в рейтингу медіапопулярності українських політичних експертів за підсумками січня 2020 року. Про це стало відомо за результатами дослідження Українського Інституту аналізу та менеджменту політики.

«Кількісний аналіз виконується за результатами моніторингу більше 1,4 млн повідомлень новинного формату в аналітичній системі «Медіатека»: публікацій новинних агентств, інтернет та друкованих ЗМІ, повідомлень на телебаченні, радіо та повідомлень в Facebook шляхом простої калькуляції кількості згадок того чи іншого політичного експерта. Кількісний огляд дозволяє чітко й об’єктивно відслідковувати інформаційні тренди. Разом з тим, в ньому відсутні фільтри для інформаційного спаму», – йдеться в повідомленні.

Також Український Інститут аналізу та менеджменту політики повідомляє про те, що в рейтингу проаналізовані цифрові показники цитування, здійснювався аналіз мови публікацій. При цьому якщо публікація вийшла на кількох мовах, то в рейтинг потрапляло тільки одне посилання й на мові, публікацію на якій Google видає вище (найчастіше на російській мові). Згадки на особистих сайтах й блогах, форумах та оголошеннях не враховуються.

«Рейтинги не претендує на остаточну істинність або надання оцінки політологам або політичним експертам – кожен з них унікальний професіонал, результати діяльності якого не можна виміряти тільки індексом цитування в ЗМІ», – наголошується на сайті Українського Інституту аналізу та менеджменту політики.