Директор Фонду громадської дипломатії Антон Найчук став учасником «Всесвітньо форуму за Демократію 2019» у Стразбурзі

З 6 по 8 листопада режисер Андрій Заєць та директор Фонду громадської дипломатії Антон Найчук побували учасниками «Всесвітнього форуму за Демократію 2019» в штаб-квартирі Ради Європи (Стразбург, Франція), де зібралося близько 2000 представників різних країн світу, щоб обговорити питання: «Чи в небезпеці демократія в інформаційний вік?».

Захід щорічно проводить Генеральний директорат з питань демократії Ради Європи. Поїздка відбулась за підтримки програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

За лаштунками форуму Антон Найчук став ведучим онлайн-передачі #Ініціатива та поспілкувався із медіа-аналітиком Кариною Хаупт (Європейський союз мовлення), Клаудією Лучіані, директоркою директорату з питань людської гідності, рівності та врядування Ради Європи, Ольгою Юрковою, співзасновницею проекту «Stopfake», директоркою Європейського молодіжного центру Ради Європи Тіною Мулкахі, всесвітньо відомим українським художником-карикатуристом Володимиром Казаневським та Андреасом Кіфером, Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, установи, що представляє місцеві та регіональні органи влади 47 країн-членів Ради Європи.