Цільова програма «Громадська дипломатія у дії: молодь»

Робота з молоддю один з наших пріоритетних напрямів, тому програма передбачає активне залучення молодих громадських активістів, студентів і починаючих експертів-міжнародників до навчально-освітніх заходів, які організовуватимуться Фондом громадської дипломатії.

Мета цільової програми полягає у розвитку міжнаціональних контактів, поглибленні партнерських стосунків між навчальними закладами і молодіжними громадськими організаціями, наданні українській молоді можливостей перейняти досвід провідних міжнародних експертів та діючих дипломатів.

Отримані на програму благодійні пожертвування використовуватимуться для організації наступних заходів:

  • формування «Клубу громадської дипломатії», в рамках якого проходитимуть зустрічі з відомими міжнародними і українськими діячами, політиками, журналістами, експертами, дипломатами, проводитимуться навчальні семінари і тренінги;
  • створення інформаційної платформи у мережі Інтернет, де студенти та молоді експерти-міжнародники зможуть безкоштовно публікувати свої аналітичні статті, ділитися власним баченням ситуації в світі;
  • сприяння у реалізації прогресивних освітніх проектів в сфері міжнародних відносин.Громадська дипломатія не має обмежень. Вона може не тільки грати вирішальну роль для становлення недержаних каналів міжнаціонального співробітництва і лобіювання національних інтересів країни на міжнародній арені, але й сприяти освітньому самовдосконаленню та професійній самореалізації української молоді. Завдяки цільовій програмі «Громадська дипломатія у дії: молодь» ми можемо працювати разом заради нашого спільного майбутнього!
Поділитись